Skoči na vsebino
Odpri meni
Nazaj

Poziv k posredovanju informacij o najuspešnejših Brikah in Bricih v preteklem letu dni

slavnostna seja 2023_cestitke zupana_1.jpg
08.04.2024 / Za občane

Na slavnostni seji ob občinskem prazniku Občine Brda župan Občine Brda čestita najuspešnejšim Brikam in Bricem, ki so v obdobju preteklih 12 mesecev, torej med slavnostnima sejama, dosegli visoke in častitljive uspehe na različnih področjih.

Ker želimo resnično zaobjeti vse, ki so se v omenjenem obdobju potrudili in se zavihteli med najboljše, pozivamo občanke in občane in vso javnost, da v kolikor poznate uspehe občanke ali občana Občine Brda, nam to javite na Občino Brda.

Merilo za podelitev čestitke župana je dosežek odličnih rezultatov na tekmovanju državnega nivoja (ne prijateljski turnirji ali podobna srečanja), in sicer na športnem, kulturnem ali drugem področju.

Vaše namige pričakujemo do 20. 5. 2024, na mail ali na tel. 05 335 10 34, Nika Fabricijo Jug.

 

Foto: utrinek iz lanske slavnostne seje