JAVNI RAZPIS za spodbujanje novih zaposlitev in samozaposlitev, spodbujanje začetnih investicij in investicij v razširjanje dejavnosti in razvoj ter spodbujanje najema poslovnih prostorov na območju Občine Brda

logo obcina brda.png
14.06.2023 / Razpisi in pozivi

Predmet javnega razpisa je: spodbujanje novih zaposlitev in samozaposlitev (UKREP A), spodbujanje začetnih investicij in investicij v razširjanje dejavnosti in razvoj (UKREP B), spodbujanje najema poslovnih prostorov na območju Občine Brda (UKREP C). Še posebej vabimo k prijavam gostince in mlade, ki želijo pričeti gostinsko pot. Namreč v skladu s sprejeto Strategijo trajnostnega turizma in trženja v Občini Brda, želimo nasloviti izziv pomanjkanja gostinske ponudbe v destinaciji ter spodbujati lokalno nabavno verigo. Dobrodošli so inovativni sodobni pristopi pri snovanju gostinske ponudbe, ki si jih v Brdih gotovo želimo še več.

Skupna višina razpoložljivih proračunskih sredstev za izvedbo razpisa v letu 2023 je 50.000,00 Eur (ukrep A: 7.500 Eur; ukrep B: 35.000 Eur; ukrep C: 7.500 Eur).

Javni razpis je odprt DO 21. 8. 2023 do 12.00 ure. Prijavitelji oddajo vloge v obdobju od objave razpisa do 21. 8. 2023 do 12.00 ure. Kot pravočasna se šteje vloga, ki bo najkasneje do 21. 8. 2023 do 12.00 ure prispela po pošti oziroma bo osebno oddana na naslov OBČINA BRDA, Trg 25. maja 2, 5212 Dobrovo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Razpisna dokumentacija: