Ne spreglejte: Kratkotrajne zapore ob 4. etapi Kolesarske dirke Po Sloveniji

datum: 14.06.2019

kategorija: Obvestila

Objavljamo obvestilo o kratkotrajnih cestnih zaporah in spremenjenem prometnem režimu v Kojskem ob 4. etapi Kolesarske dirke Po Sloveniji, ki bo Občino Brda prečkala v soboto, 22. junija.

Cenjene občanke in občani.

V soboto, 22. junija bo 4. etapa letošnje kolesarske dirke Po Sloveniji prečkala tudi občino Brda.

Tega dne zapora ceste v središču Kojskega v času prehoda kolesarjev NE BO VELJALA. Po prehodu vseh kolesarjev se bodo vzdrževalna dela na cestnem odseku v središču Kojskega nadaljevala s POLOVIČNO ZAPORO ceste.

Z izjemo kolesarske dirke 22. junija 2019 popolna zapora ceste v obdobju 11. 6. - 24. 6. 2019 velja 24/24, torej tudi PONOČI.

Naj ob tem opozorimo še na kratkotrajne zapore ceste v času kolesarske dirke.
Te bodo na relaciji: Vrhovlje-Krasno-Višnjevik-Drnovk-Dobrovo-Šmartno-Gonjače-Kojsko-Hum-Podsabotin.

Okviren urnik prehoda kolesarjev skozi briška naselja (in posledično urnik kratkotrajnih zapor) lahko preverite v priloženem gradivu.

Zahvaljujemo se za strpnost in previdnost v prometu.

Oddelek za okolje in prostor, komunalno dejavnost in investicije Občine Brda

Urnik 4. etapa Tour of Slovenia

Dopis zapore 4. etapa Tour of Slovenia