Aniti Manfreda zaupan še en mandat direktorice občinske uprave

datum: 01.04.2020

Danes je Franc Mužič, župan Občine Brda podaljšal mandat direktorice občinske uprave Anite Manfreda za dodatnih 5 let.

"Njeno delo je", kot je povedal župan, "za briško občino neprecenljivo. Prepričan sem, da bo tudi v prihodnje veliko doprinesla k razvoju Brd."

Direktorica se je za zaupanje zahvalila in povedala: "Moja služba v Brdih ni zgolj služba, temveč poslanstvo. Delam za ljudi, za Brice, poskušam prisluhniti vsem in poiskati najboljše rešitve. Vesela sem, da sem tukaj pri vas našla prave, srčne in delovne ljudi, ki spoštujejo delo sočloveka. Skupaj smo veliko postorili in bomo še več."

Velja poudariti, da je bila vloga Manfredove tudi v tej krizni situaciji s koronavirusom, pripravami CZ, povezovanjem celotne Goriške v usklajenih akcijah ter komunikaciji s pristojnimi službami zelo pomembna.

Ekipa Občine Brda ji je ob današnjem podpisu pogodbe podarila v spomin oljko.