Župan sprejel devetošolce

datum: 14.06.2018

Župan Franc Mužič je danes v Veliki sejni dvorani sprejel letošnjo generacijo devetošolcev in jim zaželel uspešno poklicno pot.

Župan je letos sprejel vseh 28 devetošolcev, jim čestital ob zaključku šolanja na OŠ Alojza Gradnika Dobrovo in poklonil dobre želje in napotke.

"So namreč ambasadorji briške regije. Četudi jih bo želja po znanju ponesla na tuja tla, naj se dobro izobrazijo, pridobljeno znanje pa naj vnovčijo v Brdih in Sloveniji," je poudaril župan in dodal, da naj jih vedno spremlja misel, da so tudi oni promotorji mednarodno poznane vinorodne dežele onkraj Soče.

Župan jim je ob snidenju v spomin izročil knjigo in počastil s sladoledom. Nocojšnjo valeto bodo devetošolci zaklučili s torto, ki jim jo je podarila Občina Brda.

Sprejem devetošolcev 2018