OBVESTILO organiziranih delavnic za 1.JP za izbor operacij za uresničevanje ciljev SLR za LAS V OBJEMU SONCA iz ESRRj v letu 2017

datum: 28.06.2017

LAS V OBJEMU SONCA, ki ga upravlja RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica organizira več brezplačnih delavnic za pripravo in prijavo operacij (projektov) na 1. JAVNI POZIV za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja za lokalno akcijsko skupino LAS V OBJEMU SONCA iz Evropskega sklada za regionalni razvoj v letu 2017.

Delavnice bodo potekale:

•  28. JUNIJA 2017 v prostorih Občine Brda - VELIKA SEJNA SOBA, Trg 25. Maja 2, 5212 Dobrovo, s pričetkom ob 18.00;
  • 04. JULIJA 2017 v prostorih Občine Renče-Vogrsko - DVORANI ZORANA MUŠIČA, Bukovica 43, 5293 Volčja Draga, s pričetkom ob 18.00.

Delavnica bo deljena na dva dela :

• Predstavitev 1. Javnega poziva za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja za lokalno akcijsko skupino LAS V OBJEMU SONCA iz Evropskega sklada za regionalni razvoj v letu 2017.
  • Predstavitev Prijavnega obrazca – vloge na javni poziv in dodatna vprašanja.

Temo delavnice bosta predstavljale Amelija Skomina Zorn in Fabijana Medvešček, obe iz RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica.

Vašo prisotnost sporočite na elektronski naslov rra.sp@rra-sp.si ali na 05 330 66 90.
LEPO VABLJENI !