Župan sprejel uspešne devetošolce

datum: 21.06.2017

Danes dopoldne je župan Franc Mužič sprejel devetošolce, ki so s svojimi dosežki in aktivnostmi pripomogli k boljšemu ugledu OŠ Dobrovo.

Župan je vsem vloženi trud pohvalil in čestital ob doseženih lovorikah:

• Kristi Mikulin

Za soustvarjanje šolskih in javnih prireditev ter za dosežke na področju športa.

• Nika Skrt

• Žiga Fon

Za dosežke na področju znanja.

• Ana Skočaj

Za delo v razredni skupnosti in soustvarjanje pozitivnih odnosov med sošolci.

• Nina Sirk

• Tina Drnovšček

• Enia Marinič

• Alen Murenc

• Taja Fabricijo

Za dosežke na področju znanja, za soustvarjanje šolskih in javnih prireditev ter za doprinos k ugledu šole.

• Neja Prinčič

Za dosežke na področju znanja in športa, za soustvarjanje šolskih in javnih prireditev ter za doprinos k ugledu šole.

• Ana Karolina Jakončič

• Matej Žežlin

Za delo v razredni skupnosti in soustvarjanje pozitivnih odnosov med sošolci.

sprejem devetošolci 2017