LAS V OBJEMU SONCA vabi na brezplačno delavnico

datum: 14.06.2017

Lokalna akcijska skupina V OBJEMU SONCA, ki jo upravlja RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica, je 8. junija 2017 objavila 1. Javni poziv za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja za lokalno akcijsko skupino LAS V OBJEMU SONCA iz Evropskega sklada za regionalni razvoj v letu 2017. V četrtek, 22. junija 2017, bo na temo predstavitve javnega poziva organizirana BREZPLAČNA DELAVNICA, ki bo potekala v prostorih Mestne občine Nova Gorica – STEKLENI DVORANI s pričetkom ob 16.30. Vabljeni!

Delavnica bo deljena na dva dela :

• Predstavitev 1. Javnega poziva za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja  za lokalno akcijsko skupino LAS V OBJEMU SONCA iz Evropskega sklada za regionalni razvoj v letu 2017.
  • Predstavitev Prijavnega obrazca – vloge na javni poziv in dodatna vprašanja.

Javni poziv in prijavni obrazec bosta predstavljale Amelija Skomina Zorn in Fabijana Medvešček iz RRA severne Primorske d.o.o. Nova Gorica.

Vašo prisotnost sporočite na elektronski naslov rra.sp@rra-sp.si .